fbpx

Podcasty NextGenTA

Petr Pacher | Jak přitáhout do organizace ty nejvhodnější talenty?

Jakou úlohu hraje v organizacích praktické vzdělávání v oblasti náboru zaměstnanců? Proč v moderním světě akvizice talentů již z daleka nestačí, aby byl v této oblasti kvalitně vzděláván jenom pracovník přímo odpovědný za personální agendu? Jak k organizaci přitáhnout ty nejvhodnější ještě dávno před tím, než zašlou svůj životopis? Existují obecné principy tvorby kariérní stránky, případně praktické rady a tipy, jak v této oblasti dosáhnout konkurenční výhody? Jak přistupovat k náboru zaměstnanců, aby to skutečně přinášelo výsledky i v praxi? Hostem dnešního podcastu Ryba smrdí od hlavy není nikdo jiný než Petr Pacher, který nám tentokrát řekne více o společnosti NextGenTA.

Michaela Píšková | Jak vybrat ty nejvhodnější zaměstnance do organizace?

Je výběr potenciálních zaměstnanců raketovou vědou? Nebo lépe řečeno, proč jsou některé organizace při selekci úspěšné a přitahují ty nejvhodnější talenty, přičemž jiné si s tím nedokážou poradit? Jak je možné, že kompetentní organizace získají představu o potenciálních kandidátech ještě před tím, než s nimi začnou vést diskusi? Hostem dnešního podcastu Ryba smrdí od hlavy je Michaela Píšková, spoluzakladatelka společnosti NextGenTA, cílící na oblast vzdělávání při náboru a výběru zaměstnanců.

Patrik Bartko | Jak se vzdělávat v oblasti náboru tak, aby to přinášelo výsledky?

Jaké jsou základní pilíře náboru zaměstnanců a jak mohou organizace získat konkurenční výhodu na trhu práce, tak aby přitahovaly ty nejvhodnější talenty? Proč je kritické mít v souladu strategii organizace se strategií náboru? Co z pravidla chybí organizacím na cestě za tím stát se žádaným zaměstnavatelem? Proč je v dnešním náboru tak důležité praktické vzdělávání? Hostem dnešního podcastu Ryba smrdí od hlavy je Patrik Bartko, spoluzakladatel projektu NextGenTA zaměřujícího se na vzdělávání v oblasti náboru a výběru zaměstnanců.